Slide background

Будівництво дерев`яних будинків у Карпатах

Будинки під ключ
Енергозбережуючі будинки
Унікальні проекти
Виготовлення за допомогою прогресивних технологій
Матеріал, який житиме вічно
Комфортні всередині і красиві зовні
Slide background

Місце, де гості можуть розслабитися

У нас Ви можете купити готові будинки з бруса, сауни, котеджі, альтанки, меблі з масиву за вигідною ціною або замовити будівництво котеджів, ресторану, готелю, за індивідуальним проектом.

Slide background

Про нас

На ринку України з 1997 року. Будівництво в: Чехії, Данії, Кіпрі, Туреччині, Греції та інших країнах. Індивідуальний підхід та вміння хороших майстрів.– « Ворохта дерев'яні будинки »

Підприємство « Ворохта дерев'яні будинки »

Підприємство «Ворохта дерев’яні будинки» зі своєю продукцією на ринку з 1997 року. Перші на Україні започаткували будівництво з оциліндрованого лісу.
Виконуємо проектні роботи використовуючи індивідуальний підхід до кожного проекту, а також займаємося будівництвом по проекту замовника. Багато років працюємо зі спеціалістами високого рівня, які мають великий практичний досвід роботи з деревиною.
Будуємо котеджі, комплекси для відпочинку, готелі, ресторани, сауни, сакральні споруди, а також спальні гарнітури, столові набори, альтанки, меблі для саду, дитячі майданчики. Є база власних типових проектів.

Замовник має можливість подивитися побудовані нами будинки різної складності в Карпатах. Також багато наших окремих будинків та комплексів збудовано в різних регіонах України та за кордоном – Греції, Данії, Туреччині, Чехії, Польщі та на Кіпрі.Технологія будівництва

Технологія

Технологія будівництва
Детальніше
Утеплення будинків

Утеплення будинків

Герметизація будинків
Детальніше

НЕРУХОМІСТЬ

Земельна ділянка у Карпатах
Детальніше