Slide background

Утеплення - герметизація будинків

Perma-Chink Systems
Slide background
Slide background

Утеплення - герметизація будинків.

Утеплення дерев'яного будинку, як і виготовлення зрубів, можна розділити на внутрістінне, внутрішнє і зовнішнє. Внутрістінне утеплення доступно тільки на етапі зведення стін і полягає в установці утеплювача (мінеральна вата, пінополістерол) у внутрішній порожнині стіни.
Внутрішнє утеплення дерев'яного будинку проводиться вже після зведення будинку, на етапі його внутрішньої обробки, і не включає в себе підлоги і горищні перекриття.
Утеплення дерев'яного будинку дозволяє значно продовжити термін експлуатації споруди, запобігти перекіс і деформацію стін, псування їх від гнильних процесів, грибка і цвілі.
При утепленні будинку із зовнішнього боку використовуються різні теплоізоляційні матеріали. Всі вони повинні бути добре захищені від несприятливого впливу дощу, снігу, інсоляції та інших атмосферних впливів. Одним з таких матеріалів є герметик американською компанією Perma-Chink Systems який був створений для герметизації швів, щілин та тріщин, що дає можливість провести довготривалий захист дерев'яного будинку.

Герметик Perma-Chink створений на підставі високоякісних акрилових полімерів. Високотехнологічні формули забезпечують відмінну еластичність, пружність (до 150% від початкового розміру) і довговічність (25-30 років). Відмінна еластичність і пружність дозволяють матеріалу рухатися за природними рухами дерев'яних конструкцій, стискатися або розтягуватися в залежності від руху колод без шкоди для герметичності швів.
Заповнений цим матеріалом шов буде стискатися і розтягуватися не викликаючи подальшого збільшення тріщин.