Slide background

Відпочинок в Карпатах

Карпати - це найстаріший гірський масив Європи, самобутній культурний регіон. Відпочивати в Карпатах можна цілий рік.

Нерухомість в Карпатах

Є база даних про продаж земельних ділянок в Карпатах на Яремчанщині. На придбаному Вами ділянці побудуємо під ключ будинок у відповідність до обраному замовником проекту. Зробимо архітектурне проектування будинку, роботи з планування території, фундамент, водопровід і каналізацію, дерев'яні роботи, електрика.

Відпочинок в Карпатах

Карпати - це найстаріший гірський масив Європи, самобутній культурний регіон. Відпочивати в Карпатах можна цілий рік.

            Найпопулярнішими гірськолижними курортами є Славське, Буковель, Драгобрат, Ворохта. Є схили будь-якого рівня складності, крім чорних. Гірськолижний сезон в Карпатах триває з грудня до березня.

            Влітку в Карпати їдуть туристи, які віддають перевагу або зеленому туризму - це катання на конях, купання в гірських річках і т.д., або екстремальному туризму - це походи в гори пішки і на велосипедах, поїздки на джипах, парапланеризм.

            Також Карпати є ідеальним місцем для лікування та оздоровлення завдяки наявності безлічі мінеральних джерел. Найвідоміші оздоровчі курорти Карпат - Свалява, Поляна, Синяк.

            Гірські лижі взимку і екологічний відпочинок влітку - Карпати всесезонні. Найчистіше повітря, сусідство мінеральних джерел і заповідних зон, нові гірськолижні курорти та інфраструктура ... все говорить про те, що Карпати - це майбутнє українського туризму.ВОРОХТА

ВОРОХТА

туристичний інформаційний
Детальніше